Samenstelling

Sinds de inwerkingtreding van het Decreet Lokaal Bestuur (01/01/2019) bestaan Gemeenteraad en OCMW-raad uit dezelfde leden.

 

Lieven Cnudde (Voorzitter)
CD&V

Heurnestraat 161
Tel.: 0477 13 13 69
E-mail: Lieven.Cnudde@oudenaarde.be

 

Danny Lauweryns
Open VLD

Monseigneur Lambrechtstraat 30
Tel.: 055 49 74 41
E-mail: dannylauweryns@hotmail.com

 

Franka Bogaert
Open VLD

Libellenstraat 2/203
Tel.: 0496 10 87 82
E-mail: franka.bogaert@hotmail.be

 

Murat Yurtay
Open VLD

Martijn Van Torhoutstraat 39
Tel.: 0486 70 76 20
E-mail: yurtay_m@hotmail.com

 

Julie Dossche
Open VLD

Vontstraat 2/0101
Tel.: 0472 52 86 85
E-mail: julie_dossche@hotmail.com

 

Tineke Van Hooland
Open VLD

Herlegem 76
E-mail: tineke.van.hooland@gmail.com

 

Robbin De Vos
Open VLD

Koppenberg 19
Tel.: 0477 31  02 94
E-mail: robbin.devos07@gmail.com

 

Kurt Vandeputte
Open VLD

Adriaan Brouwerstraat 12/0401
Tel.: 0475 62 74 53
E-mail: Kvandeputte@actnet.be

 

Mathieu De Cock
CD&V

Devosstraat 10
Tel.: 0484 29 03 34
E-mail: mathieudecock@telenet.be

 

Mathieu Mas
CD&V

Georges Lobertstraat 66
Tel.: 0494 59 21 69
E-mail: mathieumas@hotmail.com

 

Christine Vandriessche
CD&V

Ohiostraat 90
Tel.: 055 31 10 47
E-mail: p7@telenet.be

 

Elisabeth Meuleman
Groen

Jacob Lacopsstraat 33
Tel.: 055 38 58 07
E-mail: Elisabeth.meuleman@groen.be

 

Steven Bettens
Groen

Diependale 27
Tel.: 055 30 08 37
E-mail: steven.bettens@gmail.com

 

Folke D’Haeyer
Groen

Koestraat 48 bus 201
Tel.:  0474 21 13 59
E-mail: folkedhaeyer@gmail.com

 

Eva Pycke
Groen

Esstraat 58

 

Maud Wybraeke
Groen

Remparden 1/0107
Tel.: 0485 95 00 08
E-mail: maud.w@live.be

 

Eric Meirhaeghe
Groen

Kraneveld 26
Tel.: 0485 08 16 47
E-mail: eric_meirhaeghe@hotmail.com

 

Kristof Meerschaut
N-VA

Tuintjesstraat 3
Tel.: 0478 71 01 50
E-mail: kristof.meerschaut@n-va.be

 

Boris Labie
N-VA

Huttegem 61

 

Kathy De Rycke
N-VA

Heurnestraat 220
E-mail: kathy.de.rycke1@telenet.be

 

André Vansteenbrugge
SPa

Heurnestraat 57
Tel.: 0472 11 68 13
E-mail: andre_vansteenbrugge@yahoo.com

 

Dagmar Beernaert
SPa

Ladeuzestraat 6
E-mail: dagmar.beernaert@vlaamsparlement.be

 

Vincent Thomaes
Vlaams Belang

Nederenamestraat 135
Tel.: 0475 68 04 27
E-mail: vincentthomaes@hotmail.com